• Продажбата
  • Ново
GW 925 Sterling Silver Пијано Шарм одговара Нараквици & Ѓердан за Жените Музика Додатоци
zoom_in

GW 925 Sterling Silver Пијано Шарм одговара Нараквици & Ѓердан за Жените Музика Додатоци

DEN 581.00 683.52

Износ
check Во продавницата.


SKU : D218
Потекло : Произведено Во Кина
Тип : 925 Sterling Silver
Тежина : 3.7 G
Бренд : GW парична Казна Накит
КАМЕЊА Материјал : ААА Циркони
CUSTOMER REVIEWS & ПОКАЖУВА
1.Секоја цел не minmium бесплатен превозот од Кина Пост како стандардно.
2. бесплатни e Packet 5-20 дена ја испорача(износ над $100)
3.бесплатни Шведска пост или Холандија пост 10-40 дена ја испорача(износ над $100)
4.бесплатни Кина пост 20-60 дена избави.
5.Голема цел контактирајте со нас да уживате во слободен брза испорака се допаѓа;
6.За да се избегне обичај проблем ние ќе се прогласи како Подарок со ниска вредност.

Бренд Име:
GW
Метали Тип:
Сребро.
Шарм Тип:
Музички
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
D218 joya фина missangas abalorioe kralen циркон bijoux boncuk pulsera
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
925 Sterling silver
Употреба:
Посебни DIY Шарм Мушка Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
Пакет:
1 компјутер/пластична кеса
Материјал:
925 Sterling silver
објектот стил:
Европската Бренд Шарм
Објектот Статус:
FTY Гаранција за Квалитет,FashionDesign,Исклучителен Подарок
превозот:
Aliexpress стандард за испорака
Место:
Кина,Panyu
Име:
Срцата
Ветување:
100% 925 Фунта Сребро ,Ако не , 100% Целосна наплата

Им се допаѓа и на купувачите..