• Продажбата
  • Ново
10pcs Метал Шарм Антички Бронза 3D Круна Шарм Приврзоци Накит наоди и Компоненти се вклопуваат Ѓердани Нараквици Одлуки DIY Z277
zoom_in

10pcs Метал Шарм Антички Бронза 3D Круна Шарм Приврзоци Накит наоди и Компоненти се вклопуваат Ѓердани Нараквици Одлуки DIY Z277

DEN 84.00 120.96

Износ
check Во продавницата.


10pcs Метал Шарм Антички Бронза 3 D Круна Шарм Приврзоци Накит наоди и Компоненти се вклопуваат Ѓердани Нараквици Одлуки DIY Z277
Превозот начини :
1. Помалку од $5превозот до вас од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус!(следење на информациите кои не се достапни )
2. Повеќе од $5превозот до вас од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (следење на информациите кои може да се достапни)
3. Повеќе од $150Тогаш ќе може да се добие бесплатен превозот преку DHL/EMS/DPEX/ФЕДЕКС
Топло Совети :
1. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
2. На сликата се прикажани не е вистинската големина на објектот,Тоа може да е поголема од реалната, па прочитајте описи, големини и количини внимателно за да се избегне разочарување!
3. Ние нудиме на големо цена, ве молиме контактирајте ме ако цел повеќе.Тогаш јас може да ви даде добра цена!

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
круна шарм
Бренд Име:
SUMOORL
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
круна
боја:
античкиот бронза
Големина:
13x18mm
Пакување:
10pcs/торба
Употреба:
Месечината Шарм вклопува Neckalce Хривнија
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1mm

Им се допаѓа и на купувачите..