• Продажбата
  • Ново
Нови 50pcs Кристал Core Цвет DIY Хривнија Накит Ѓердан Pendant Шарм Анти-сребрен Тон Лебди Шарм
zoom_in

Нови 50pcs Кристал Core Цвет DIY Хривнија Накит Ѓердан Pendant Шарм Анти-сребрен Тон Лебди Шарм

DEN 588.00 619.20

Износ
check Во продавницата.


1lot =50pcs
Ние можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако било потребно.
Целосно цел достигне $120, ние ќе брод со DHL или EMS,FEDEX за слободни.
Пред Божиќ, превозот брзина е бавен, ве молиме да се разгледа да брод од страна на курирската служба DHL.
Ако некој се мешаат со стока ,ве молиме контактирајте со нас прво да solove вашиот проблем, ви благодарам.
Уживајте во вашиот купување тука.


Метална боја:
Мешана боја случаен избор
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
0009
Материјал:
Метал
Бренд Име:
UBEAUTY
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Им се допаѓа и на купувачите..