• Продажбата
  • Ново
20 Индијански Бохемија Стил Сон Catcher Ресни Шарм Pendents DIY Изработката Синџир Ѓердан Накит Одлуки Наоди Додаток
zoom_in

20 Индијански Бохемија Стил Сон Catcher Ресни Шарм Pendents DIY Изработката Синџир Ѓердан Накит Одлуки Наоди Додаток

DEN 319.00 335.52

Износ
check Во продавницата.

Големина : 26*32-милиметри,Тежина : 2.8 г по парче Материјал : олово и кадмиум слободни Цинк легура со позлата третман. Совршен за џемпер ѓердан,занаетчиски работи,патент повлекува,ѓердан хривнија pendant,накит одлуки наоди додатоци. Голема DIY подарок за Божиќ Божиќ ноќ на Вештерките Роденден за вашите пријатели љубовник и си Користи за да се создаде свој DIY среќа шарм, уникатен ѓердан или pendant.
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Враќање&Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
двојно еден
Стил:
Етнички
Шарм Тип:
Религиски
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал

Им се допаѓа и на купувачите..