• Продажбата
  • Ново
Multilayer Црна кожа Хривнија 2018 Гроздобер Corsair Черепот Хривнија Wristband Едноставен Накит Шарм Хривнија За Мажи Панк Стилот
zoom_in

Multilayer Црна кожа Хривнија 2018 Гроздобер Corsair Черепот Хривнија Wristband Едноставен Накит Шарм Хривнија За Мажи Панк Стилот

DEN 84.00 111.84

Износ
check Во продавницата.


Точка Име : Multilayer Црна кожа Хривнија Гроздобер Corsair Черепот Хривнија Wristband Едноставен Накит Шарм Хривнија За Мажи Панк Стил Боја : Црна Материјал : Вистинска Кожа / Цинк Легура/ восок јаже Големина : Прибл 17-30 см (1 cm = 0.39 Инчен прилагодливи ) 1) Нов Бренд ,ве молиме оставете малку боја грешка и 1-2 см мерење erro поради влијание од светлата и различни мерење начин. 2) Затоа што сите кожа накит се нови производство од нашата фабрика , па можеби нивното ќе имаат некои мирис кога ќе се примени тоа , и ве молиме да не грижете се , вие само може да се стави тоа на отворен простор за кусо време и овој мирисот ќе исчезне . 3) Ние поддржува КАПКА ШОПИНГ и ако сакате да го нарачате голема количина за вашиот бизнис , ве молиме контактирајте со нас прво да се добие убав цена , ви благодарам за вашата соработка . 4) За Русија Клиент , Според политиката на руската поштата, име на примачот мора да биде целосно име и презиме. ( given name) + татковски името + презиме )

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
qingzhimei
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Број На Модел На:
Кожа Прилагодливи хривнија 029
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
кожа
кожа хривнија материјал:
Кожа ,Восок јаже ,Цинк легура
боја:
Црна
погоден:
Мажите . Машки , Момче ,Љубовник . Пријатели Неколку жени
Големина:
Approx 17-30cm length adjustable

Им се допаѓа и на купувачите..