• Продажбата
  • Ново
Луксузна 925 Sterling Silver Пенливи Срцето Змија Синџир Ги Собере Оригиналните Монистра Шарм Хривнија & Алка За Жените Парична Казна Накит
zoom_in

Луксузна 925 Sterling Silver Пенливи Срцето Змија Синџир Ги Собере Оригиналните Монистра Шарм Хривнија & Алка За Жените Парична Казна Накит

DEN 1296.00 1439.52

Износ
check Во продавницата.


Име : Бренд 925 Sterling Silver Хривнија Накит Закачам
Материјал : 100% 925 Фунта Сребро , Ако Не , 10 Пати наплата !

Метална боја:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Тензија Планината
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Сребро.
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
is_customized:
No
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Бренд Име:
WOSTU
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
S916
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Подарок за:
Пријател ,Девојка,Жена,Мајка
Животната средина:
Олово,Никел Слободни , Алергија слободни, Никогаш не Боли раката
Облечен Повод:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија
Материјал:
100% 925 фунта Сребро ,ако не ,100% наплата !
накит:
Парична Казна Накит
Печат:
s925
Должина:
17-20cm

Им се допаѓа и на купувачите..