• Продажбата
  • Ново
ROYALBEIER 5pcs/многу Гроздобер 5 Копчиња Snap Копчиња Хривнија 18mm Метал Ѓердан Копчиња Одговара 18mm Snap Копчето Жените Хривнија SZ0563
zoom_in

ROYALBEIER 5pcs/многу Гроздобер 5 Копчиња Snap Копчиња Хривнија 18mm Метал Ѓердан Копчиња Одговара 18mm Snap Копчето Жените Хривнија SZ0563

DEN 523.00 950.40

Износ
check Во продавницата.


ROYALBEIER 5pcs/многу Гроздобер 5 Копчиња Snap Копчиња Хривнија 18mm Метал Ѓердан Копчиња Одговара 18mm Snap Копчето Жените Хривнија SZ0563
Само Нараквица, без копчиња вклучени.
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Поставување Тип:
Канал поставување
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
ROYALBEIER
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SZ0563
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
snap накит
Компатибилност:
прилепува накит
Тип На Објект:
18mm snap нараквици
Тежина:
36g
боја:
како слики
За:
Прилепува Накит/Snap Накит
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
18mm/20mm
Одговара:
18MM snap копчето накит

Им се допаѓа и на купувачите..