• Продажбата
  • Ново
Interchangeab 045 Оригинални Рака Ткаат Вистинска Кожа мода 18mm Snap Копчето Хривнија Chram Накит За Жените Подарок прилагодливи
zoom_in

Interchangeab 045 Оригинални Рака Ткаат Вистинска Кожа мода 18mm Snap Копчето Хривнија Chram Накит За Жените Подарок прилагодливи

DEN 65.00 86.40

Износ
check Во продавницата.


Одговара 18mm 20mm копчето материја : Вистинска Кожа+ јаже
должина : 19cm

Бренд Име:
LUWELLEVER
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Чипка-Up
Стил:
Тренди
Материјал:
кожа
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
одговара 18mm копчиња
is_customized:
No
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Други
Функција:
Други
Компатибилност:
Други
Тежина:
15g
Должина:
19cm Прилагодливи

Им се допаѓа и на купувачите..