• Продажбата
  • Ново
Новиот Мотор Вода Coolant Температура Мерач Temp Сензор Испраќачот За РЕНО CLIO Мк II ЛОГАН јас ИЗРАЗАТ 1.2 1.4 1.6 16V 226307034R
zoom_in

Новиот Мотор Вода Coolant Температура Мерач Temp Сензор Испраќачот За РЕНО CLIO Мк II ЛОГАН јас ИЗРАЗАТ 1.2 1.4 1.6 16V 226307034R

DEN 563.00 662.40

Износ
check Во продавницата.


Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Месинг
Состојба За : -акции, Бренд-нови, Високи Перформанси
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Апликации : 2001 - За "РЕНО" CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 16 V (BB05, BB0 W, BB11, BB27, BB2 T, BB2 U, BB2 V, CB05..)(D4 F 706,D4 F 712,D4 F 714,D4 F 722,D4 F 728) 75 2001 година - За "РЕНО" CLIO Мк II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 16 V (BB05, BB0 W, BB11, BB27, BB2 T, BB2 U, BB2 V, CB05..)(D4 F 706,D4 F 712,D4 F 714,D4 F 722,D4 F 728) 75 2007 - За "РЕНО" ЛОГАН ИЗРАЗАТ 1.6(K7 M 710) 87 2004 - За "РЕНО" ЛОГАН јас (LS_) 1.4(K7 J 710) 75 2004 - За "РЕНО" ЛОГАН јас (LS_) 1.6(K7 M 710) 87 2007 - За "РЕНО" ЛОГАН јас (KS_) 1.4(K7 J 710) 75 2007 - За "РЕНО" ЛОГАН јас (KS_) 1.6(K7 M 710) 87 2009 - За "РЕНО" SANDERO/STEPWAY јас 1.4(K7 J 710) 75 2009 - За "РЕНО" SANDERO/STEPWAY јас 1.6(K7 M 710) 87 2007 - За "РЕНО" SANDERO/STEPWAY јас 1.6(K7 M 710) 102 2010 - За "РЕНО" SANDERO/STEPWAY јас 1.6(K7 M 718) 84 2008 година - За РЕНО СИМБОЛ II (LU1/2_) 1.2 16 V (LU2 V)(D4 F 728) 75 2008 година - За РЕНО THALIA II (LU1/2_) 1.2 16 V (LU2 V)(D4 F 728) 75 2004 - За РЕНО TONDAR 90 јас (LS_) 1.4(K7 J 710) 75 2004 - За РЕНО TONDAR 90 јас (LS_) 1.6(K7 M 710) 87 2007 - За РЕНО TONDAR 90 јас (KS_) 1.4(K7 J 710) 75 2007 - За РЕНО TONDAR 90 јас (KS_) 1.6(K7 M 710) 87
2009-2012 За Dacia Логан Изразат Кутија 1.4 1390ccm 75 HP 55 KW (Бензин) 2009-2012 За Dacia Логан Изразат Кутија 1.6 MPi 85 1598ccm 87 HP 64 KW (Бензин) 2007-2012 За Dacia Логан MCV Имот 1.4 1390ccm 75 HP 55 KW (Бензин) 2007-2012 За Dacia Логан MCV Имот 1.6 Bi-Гориво 1598ccm 87 HP 64 KW (Бензин) 2008-2013 За Dacia Sandero Hatchback 1.4 MPi ЛПГ 1390ccm 75 HP 55 KW (Бензин) 2008-2013 За Dacia Sandero Hatchback 1.4 1390ccm 75 HP 55 KW (Бензин) 2008-2013 За Dacia Sandero Hatchback 1.6 MPi 85 1598ccm 87 HP 64 KW (Бензин) 2008-2013 За Dacia Sandero Hatchback 1.6 1598ccm 87 HP 64 KW (Бензин) 2008-2012 За Dacia Логан Пикап 1.

Сместување:
Во Воздухот Доводна Цевка
Тип:
Coolant Сензор На Температура На
Hysteresis:
Coolant Сензор На Температура На
Резолуција:
22 63 070 34R 22 63 007 17R 2 263 070 34R 2 263 007 17R
Мерен Опсег:
82418 7.3365 EPS 1.830.365 KW 530 365 7472418 KW530365
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Стил:
D
Чувствителност:
226307034R 226300717R
Повторливост:
Вода Coolant Сензор На Температура На
линеарна:
Сензор На Температура На
Бренд Име:
IVOK
Тип Име:
Coolant Сензор На Температура На
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
3-иглички
ОЕМ производителот Број:
226307034R 226300717R
Осветленост Дел Број:
22 63 070 34R 22 63 007 17R 2 263 070 34R 2 263 007 17R
Другиот Дел Број:
82418 7.3365 EPS 1.830.365 KW 530 365 7472418 KW530365

Им се допаѓа и на купувачите..