• Продажбата
  • Ново
Моторот Вода Coolant Температура Мерач Temp Сензор Испраќачот За Nissan Qashqai 1.6 dCi 226300007R 8200720768 22 63 000 07R
zoom_in

Моторот Вода Coolant Температура Мерач Temp Сензор Испраќачот За Nissan Qashqai 1.6 dCi 226300007R 8200720768 22 63 000 07R

DEN 359.00 422.40

Износ
check Во продавницата.


Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Месинг
Состојба За : -акции, Бренд-нови, Високи Перформанси
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Апликации : 2008 - За "РЕНО" CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16 V Hi-Flex (KR0 S)(D4 F 740) 75 2008 година - За "РЕНО" CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16 V (KR02, KR0 J)(D4 F 740) 75 2008 година - За "РЕНО" CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16 V (KR0 E)(D4 F 764) 78 2008 година - За "РЕНО" CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16 V (KR0 P)(D4 F 784) 101 2010 - За "РЕНО" CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16 V(D4 F 786) 103 2013 - За "РЕНО" CLIO Grandtour IV 1.2 16 V(D4 F 740) 73 2005 - За "РЕНО" CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 (BR01, BR03, BR0 E, CR0 E)(D4 F 764) 78 2008 година - За "РЕНО" CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16 V Hi-Flex (BR1 U, CR1 U)(D4 F 740,D4 F 742) 75 2005 - За "РЕНО" CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16 V (BR02, BR0 J, BR11, CR02, CR0 J, CR11)(D4 F 740) 75 2007 - За "РЕНО" CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16 V (BR0 P, CR0 P)(D4 F 784) 101 2005 - За "РЕНО" CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16 V (BR0 R, BR1 D, BR1 L, CR0 R)(D4 F 740) 65 2006 - 2010 За "РЕНО" CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16 V(D4 F 764) 58 2005 - За "РЕНО" CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16 V(D4 F 764) 78 2010 - За "РЕНО" CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16 V(D4 F 786) 103 2008 година - За "РЕНО" CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 Етанол() 75 2005 - За "РЕНО" CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.4 16 V(K4 J 780) 98 2012 - За "РЕНО" CLIO IV 1.2 16 V(D4 F 740) 73 2015 година - За "РЕНО" ESPACE V 1.6 d Ci 130(R9 M 409) 130 2015 година - За "РЕНО" ESPACE V 1.6 d Ci 160(R9 M 452) 160 2005 - За "РЕНО" ЕВРО CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 (BR01, BR03, BR0 E, CR0 E)(D4 F 764) 78 2008 година - За "РЕНО" ЕВРО CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16 V Hi-Flex (BR1 U, CR1 U)(D4 F 740,D4 F 742) 75 2005 - За "РЕНО" ЕВРО CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16 V (BR02, BR0 J, BR11, CR02, CR0 J, CR11)(D4 F 740) 75 2007 - За "РЕНО" ЕВРО CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.

Сместување:
Во Воздухот Доводна Цевка
Тип:
Coolant Сензор На Температура На
Hysteresis:
TSN22768 8626 10056 1897 ГОДИНА BTS3074 WS3081 55550 82.473 ECS100
Мерен Опсег:
700075 7.3341 EPS 1.830.341 KW 530 341 6PT 009 309-471 33840 82241
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Стил:
D
Повторливост:
Вода Coolant Сензор На Температура На
Резолуција:
22630-00Q1P 22630-00Q2D 2263000Q1P 2263000Q2D
Чувствителност:
226300007R 8200720768 22 63 000 07R 82 00 720 768
линеарна:
Сензор На Температура На
Бренд Име:
IVOK
Тип Име:
Coolant Сензор На Температура На
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
2-иглички
ОЕМ производителот Број:
226300007R 8200720768 22 63 000 07R 82 00 720 768
Осветленост Дел Број:
22630-00Q1P 22630-00Q2D 2263000Q1P 2263000Q2D
Другиот Дел Number1:
700075 7.3341 EPS 1.830.341 KW 530 341 6PT 009 309-471 33840 82241
Другиот Дел Number2:
TSN22768 8626 10056 1897 ГОДИНА BTS3074 WS3081 55550 82.473 ECS100

Им се допаѓа и на купувачите..