• Продажбата
  • Ново
Слободен Испорака на Гориво Coolant Температура Мерач Temp Сензор За НОВА ХОЛАНДИЈА T6 T7 Т-0 281 002 471 4897224 93159374
zoom_in

Слободен Испорака на Гориво Coolant Температура Мерач Temp Сензор За НОВА ХОЛАНДИЈА T6 T7 Т-0 281 002 471 4897224 93159374

DEN 645.00 758.40

Износ
check Во продавницата.


Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Месинг
Состојба За : -акции, Бренд-нови, Високи Перформанси
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Апликации : 2003-2004 За Dodge Cummins ISB QSB 5.9 L 04/06 - За FORD F-СЕРИЈАТА С 250 / F250 ДИЗЕЛ
01.2001 - За ДАФ СП 65 ФА 65.250 01.2001 - За ДАФ СП 65 ФА 65.220 01.2001 - За ДАФ СП 65 ФА 65.180 01.2001 - За DAF LF 45 ФА 45.220 01.2001 - За DAF LF 45 ФА 45.180 01.2001 - За DAF LF 45 ФА 45.170 01.2001 - За DAF LF 45 ФА 45.150 12.2005 - За DAF LF 45 ФА 45.130 01.2001 - За DAF LF 55 FT 55.250 01.2001 - За DAF LF 55 FT 55.220 01.2001 - За DAF LF 55 FT 55.180 05.2006 - За DAF LF 55 ФАН 55.250 05.2006 - За DAF LF 55 ФАН 55.220 05.2006 - За DAF LF 55 ФАН 55.180 01.2001 - За DAF LF 55 ФА 55.250 01.2001 - За DAF LF 55 ФА 55.220 01.2001 - За DAF LF 55 ФА 55.180
09.2006 - За IVECO Euro Cargo 90 E 22 К tector 09.2000 - За IVECO Euro Cargo 90 E 21, 90 E 21 Г tector, 90 E 21 ДП tector, 90 E 22 tector 09.2006 - За IVECO Euro Cargo 80 ЕЛ 18 tector, 80 ЕЛ 18 СТР tector 09.2000 - За IVECO Euro Cargo 80 ЕЛ 17 tector, 80 ЕЛ 17 СТР tector 09.2000 - За IVECO Euro Cargo 75 E 18 tector, 75 E 18 Стр tector 09.2006 - За IVECO Euro Cargo 75 E 16 tector, 75 E 16 Стр tector 09.2006 - За IVECO Euro Cargo 65 E 16 tector, 65 E 16 Стр tector 09.2000 - За IVECO Euro Cargo 65 E 15 tector, 65 E 15 P tector 09.2006 - За IVECO Euro Cargo 60 E 16 tector, 60 E 16 Стр tector 08.2006 - За IVECO Euro Cargo 180 E 30 tector, 180 E 30 Стр tector 09.2000 - За IVECO Euro Cargo 180 E 28 tector, 180 E 28 Стр tector 09.2006 - За IVECO Euro Cargo 180 E 25 К tector 09.2006 - За IVECO Euro Cargo 160 E 30 tector, 160 E 30 Стр tector 09.2000 - За IVECO Euro Cargo 160 E 28 tector, 160 E 28 Стр tector 09.2006 - За IVECO Euro Cargo 150 E 30 tector, 150 E 30 Стр tector, 150 E 30 FP tector 09.2000 - За IVECO Euro Cargo 150 E 28 tector 09.2006 - За IVECO Euro Cargo 140 E D 25 tector, 140 E 25 P tector, 140 E 25 FP tector 09.2000 - За IVECO Euro Cargo 140 E 24 W tector, 140 E 24 WS tector 03.

Сместување:
Во Воздухот Доводна Цевка
Чувствителност:
0281002471 4897224 1403945 93159374 04213210 4213210 421 3210
Тип:
Coolant Сензор На Температура На
Hysteresis:
Coolant Сензор На Температура На
Резолуција:
2R0919501A BG5X10884AA BG5X-10884-АА 2R0 919 501 НА
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Стил:
D
Повторливост:
Вода Coolant Сензор На Температура На
Мерен Опсег:
0000004897224 BG5X 10884 АА 0 281 002 471 0281 002 471 4 897 224
линеарна:
Сензор На Температура На
Бренд Име:
IVOK
Тип Име:
Сензор На Температура На
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
2-иглички
ОЕМ производителот Број:
0281002471 4897224 1403945 93159374 04213210 4213210 421 3210
Осветленост Дел Број:
2R0919501A BG5X10884AA BG5X-10884-АА 2R0 919 501 НА
Другиот Дел Број:
0000004897224 BG5X 10884 АА 0 281 002 471 0281 002 471 4 897 224

Им се допаѓа и на купувачите..