• Ново
автомобил Switch За РЕНО 03615017 8200671274 Притисок на Маслото Сензор
zoom_in

автомобил Switch За РЕНО 03615017 8200671274 Притисок на Маслото Сензор

DEN 475.20

Износ
check Во продавницата.


автомобил Switch За РЕНО 03615017 8200671274 Притисок на Маслото Сензор
Ве молиме Имајте на ум : Тоа е купувачи одговорност е да се обезбеди правилна дел е наредено. Ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил е наведена во табелата подолу, а кои се дел на вашиот сензор натпревари еден подолу за што ние не можат да прифатат се враќа за предмети се подредени по грешка! Со ставање на понудата ќе се потврдува дека сте го проверува компатибилноста На најдобар начин да се провери компатибилноста е да се провери дел на вашиот стар единица ако е можно, или да се јавите на вашиот главните дилери на потребните дел број. 1.Директни онлајн плаќање.се однесуваат на
2.Бидете сигурни дека сите информации е десно.Ве молиме контактирајте со нас во време ако сакате да ги промените адресата,ако не,парцели изгубиле или да се вратат назад во Кина,купувачот треба да ја плати на косата. Сите добра се проверени и ние вети дека ќе нема квалитет проблем пред пратката.ако вашите производи имаат квалитет проблем,купувачот треба да се покаже Етикетата на Производот,треба да пакет добро,треба да го плати превозот на трошоците за враќање назад. Забелешка : Ако стоката ќе се вратат не е наш,ние ќе го фрли далеку! нема враќање! не го препрати до вас!Ве молиме бидете сигурни дека стоката ќе се врати тоа е наш! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Бренд Име:
SKTOO

Им се допаѓа и на купувачите..