• Продажбата
  • Ново
1pcs Сочинуваат Контура Козметика Четки Пламен Руменило Blusher Четка Фондацијата Прав Highlighter Меша Четки
zoom_in

1pcs Сочинуваат Контура Козметика Четки Пламен Руменило Blusher Четка Фондацијата Прав Highlighter Меша Четки

DEN 44.00 59.52

Износ
check Во продавницата.


Пламен Шминка Руменило Blusher Четка Фондацијата Прав Highlighter Меша Четка
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Погоден за Професионална употреба или Домашна употреба
Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа
Со соодветна грижа, вашите четки може да се ужива со години.
Спецификации :
Рачка Материјал : Дрво
Косата Материјали : Најлон
Големина на : 17*1.2*1.2 cm
Пакетот вклучува : 1 x Четка
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Четка Материјал:
Најлон
Се Користи Со:
Blusher
Број На Модел На:
621
Големина:
17*1.2*1.2 cm
Количина:
1pcs
Рачка Материјал:
Дрво
Тип На Објект:
Шминка Четка
Бренд Име:
МИС РОУЗ
Материјал:
Најлон

Им се допаѓа и на купувачите..