• Ново
6.9x5x3cm рачно изработени сапун мувла овална форма ананас силиконски калап заврши сапун за 60g
zoom_in

6.9x5x3cm рачно изработени сапун мувла овална форма ананас силиконски калап заврши сапун за 60g

DEN 470.40

Износ
check Во продавницата.


Опис :
♥ Материјал : Висок квалитет со силиконска
♥ Заврши Големина : Околу 6.9x5x3 cm
♥ Боја : Случајни
* 100% сосема нов и во добра состојба.
* Оценка на температура : - 40 centigrade на +230 centigrade .
* Тоа ќе се одржи форма за години. Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож.
* Лесен за употреба и чиста.
* Лесно да се добие, мирис и вкус далеку.
* Обновливи, не-стап.
* packgae се вклучени : 1 компјутер.
Превозот :
Вашата цел ќ се испрати во рамките на 2-5 работни дена преку регистрирани Кина, воздухот е-mail или YW глобален стандард mail. (Без превозот помеѓу празниците и викенд) Обично превозот време : САД 15-25 работни дена ЕУ coutries и Азија countries20-30 работни дена руската земја и земјите во близина 30-55 работни дена Јужна Америка земји 45-60 работни дена. Други земји : 30-55 работни дена.
Повратни информации :
Јас навистина го цениме вашата позитивни повратни информации ако се satisfed со моите предмети.Ако случајно, нешто не е во ред со мојот предмети, или мојата услуга не сте задоволни, ве молиме convo мене пред да ја напушти која и повратни информации. Јас ќе дадам се од себе за да го реши вашиот проблем што е можно побрзо. Се надеваме дека би можеле да имаат пријатен занимава секое време!
Се враќа :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода,
2.

Тема:
Ананас
Број На Модел На:
C691
Материјал:
Силикони
Обликот:
овална

Им се допаѓа и на купувачите..