• Ново
Бесплатен превозот Ел Жица Сјај Сонце Очила Led DJ Светлина Безбедност светне бела Рамка Гласовна контрола led трепка очила
zoom_in

Бесплатен превозот Ел Жица Сјај Сонце Очила Led DJ Светлина Безбедност светне бела Рамка Гласовна контрола led трепка очила

DEN 331.20

Износ
check Во продавницата.

Материјал : Пластични Рамка Должина : Околу 14.5 cm Рамка Висина : Околу 5cm Храмот Должина : Околу 14cm Моќ : 1.5 V 2 x AA батерии (не се вклучени) рамка боја : црвена,портокалова,зелена,светло зелена,сина,темно сина,wihte,розова,виолетова,жолта( ве молиме оставете порака за боја ) Кога ќе го притиснете копчето, ќе се најде на светлината има три начини : постојана светлина, брзо трепкачко светло и звук трепка Може да се користи на било Повремени како што се Он Повремени, Позитивни Страни, Дискотеки, Клубови, Haloween ,Родендени, Празници и Настан

Повод:
Ноќта На Вештерките,Партија,Божиќ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
G1141
Блескав Време:
10hours
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Очила Со
производство име:
ЕЛ жица Гласовна контрола led наочари
Големина:
14.5*5cm
бојата на телото:
Бела
Батеријата:
2 парчиња АА батерија(не се вклучени)
Н W:
70g
Пакет:
1pcs/opp вреќа,

Им се допаѓа и на купувачите..