• Ново
Бесплатни Shipping50pcs/многу звук Глас го Активирате очила Ел Жица Сјај Сонце Очила бела рамка DJ Светлина Безбедност светне очила
zoom_in

Бесплатни Shipping50pcs/многу звук Глас го Активирате очила Ел Жица Сјај Сонце Очила бела рамка DJ Светлина Безбедност светне очила

DEN 14951.52

Износ
check Во продавницата.

Материјал : Пластични Рамка Должина : Околу 14.5 cm Рамка Висина : Околу 5cm Храмот Должина : Околу 14cm Моќ : 1.5 V 2 x AA батерии (не се вклучени) рамка боја : црвена,портокалова,зелена,светло зелена,сина,темно сина,wihte,розова,виолетова,жолта( ве молиме оставете порака за боја ) Кога ќе го притиснете копчето, ќе се најде на светлината има три начини : постојана светлина, брзо трепкачко светло и звук трепка Може да се користи на било Повремени како што се Он Повремени, Позитивни Страни, Дискотеки, Клубови, Haloween ,Родендени, Празници и Настан

боја:
мешана боја
Повод:
Партија,Големиот Настан,Божиќ
Број На Модел На:
JY
is_customized:
Yes
Блескав Време:
10hours
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Очила Со
Број на Компјутери:
50pcs
Големина на:
14.5*5cm
боја:
Бела
Н. Ж:
70g
Материјал:
Пластични
Батеријата:
2 парчиња АА батерии(не се вклучени )
pakage:
1pcs/opp вреќа

Им се допаѓа и на купувачите..