• Продажбата
  • Ново
2018 свадба Декорација Светлина-up Влакна Led Коса бела перика Светла Ритла за ноќта на вештерките божиќ Партија предводена Додатоци 30pcs/многу
zoom_in

2018 свадба Декорација Светлина-up Влакна Led Коса бела перика Светла Ритла за ноќта на вештерките божиќ Партија предводена Додатоци 30pcs/многу

DEN 1404.00 1800.48

Износ
check Во продавницата.


2018 свадба Декорација Светлина-up Влакна Led Коса бела перика Светла Ритла за ноќта на вештерките божиќ Партија предводена Додатоци 30pcs/многу име : led трепка плетенка должина : 35cm батерија : копчето батеријата со 2pcs на Пакет : 30 компјутери плетенка боја : бела led боја : бела Повод : Роденден,Свадба,забава,Годишнина,Ангажирани,КТВ,Клуб,Концерт,итн. 2018 свадба Декорација Светлина-up Влакна Led Коса бела перика Светла Ритла за ноќта на вештерките божиќ Партија предводена Додатоци 30pcs/многу 2018 свадба Декорација Светлина-up Влакна Led Коса бела перика Светла Ритла за ноќта на вештерките божиќ Партија предводена Додатоци 30pcs/многу 2018 свадба Декорација Светлина-up Влакна Led Коса бела перика Светла Ритла за ноќта на вештерките божиќ Партија предводена Додатоци 30pcs/многу

боја:
Бела
Повод:
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај На Косата Плетенка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PTL4045*30
Блескав Време:
24 часа
Бренд Име:
CNOKYHOUSE
Број на Компјутери:
30pcs

Им се допаѓа и на купувачите..