• Продажбата
  • Ново
Летото 2017 Новороденче Девојки Бебе Облека Polka Точка Backless Romper Jumpsuit Sunsuit Сет
zoom_in

Летото 2017 Новороденче Девојки Бебе Облека Polka Точка Backless Romper Jumpsuit Sunsuit Сет

DEN 214.00 225.12

Износ
check Во продавницата.


Опис
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата шоу
Ново во Мода
Стил : Неврзан Материјал : 95% Памук
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се Вклучени : 1x Бебе Romper & 1x Bowknot Headband
Големина На Табелата :
Етикета Големина Должина Биста*2 Препорачува 70 годишна Возраст 38 cm 18 cm 0-3 Месеци 80 40 см 19 cm 3-6 Месеци 90 43 см 20 см 6-12 Месеци 100 45 см, 21 см 12-18 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед?
Плаќање и Испорака
Ние го прифаќаме само за плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди сметка пред наддавање
Сите Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот 's примање на стварта. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.

Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Бренд Име:
pudcoco
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Polka Dot
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers

Им се допаѓа и на купувачите..