• Продажбата
  • Ново
10pcs S Риба Екипаж Изработка на Топлина се Смалуваат Цевки Местење Материјал Крап Екипаж се Намалува
zoom_in

10pcs S Риба Екипаж Изработка на Топлина се Смалуваат Цевки Местење Материјал Крап Екипаж се Намалува

DEN 95.00 119.52

Износ
check Во продавницата.


Куките
10pcs S Риба Екипаж Изработка на Топлина се Смалуваат Цевки Местење Материјал Крап Екипаж се Намалува
риболов се намали цевки
Дијаметар :
2.4 mm (фабрика големина), самата големина околу 3мм пред се намали,
целосно shinked големина околу 0.8 mm
Намалување на температурата : 80 celcius степени ~ 120 celcius степени
Пакување : 10pcs/торба, 10см/парче

Позиција:
Океански Брод Риболов
Род Должина:
2.4 m
Бренд Име:
Bimoo
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Риболов Прачка Категорија:
Брод/Сплав Род
Род Материјал:
Други
Број На Модел На:
Бои црна
Материјал:
Пластични

Им се допаѓа и на купувачите..