• Продажбата
  • Ново
Топла 1pack 8см*15cm grizzly занает крзно Средно Долга Коса синтетика влакна крило и опашката материјал за streamers летаат врзување материјал
zoom_in

Топла 1pack 8см*15cm grizzly занает крзно Средно Долга Коса синтетика влакна крило и опашката материјал за streamers летаат врзување материјал

DEN 122.00 143.52

Износ
check Во продавницата.


Ново 1 пакет 8см*15cm FURABOU grizzly занает крзно Средно Долга Коса супер казна
крило и опашката материјал streamers летаат врзување материјал
Карактеристики : Средно Долга Коса занает крзно е еден од најдобрите крило и опашката материјал за средна големина на streamers, мамка
риба и солена вода и сл.
Спецификации : купови се средно-долга 5-7 cm (aprox 2-3") и парична казна. Станува збор за платно "кријат" правејќи го лесно
да се работи со. Користете FURABOU за било winging апликација од streamers да цевка лета.
Пакување : 1pack(8см*15cm 1pcs)

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Лажни Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
FREET
Бренд Име:
Кралската Sissi

Им се допаѓа и на купувачите..