• Продажбата
  • Ново
ALLBLUE Океански Брод Риболов Намамат 28cm шпански Скуша Голема Игра Гумени Мека Намамат Грб Риболов Справи
zoom_in

ALLBLUE Океански Брод Риболов Намамат 28cm шпански Скуша Голема Игра Гумени Мека Намамат Грб Риболов Справи

DEN 272.00 438.72

Износ
check Во продавницата.


ALLBLUE Океански Брод Риболов Намамат 28cm шпански Скуша Мека Намамат Грб
Должина : 28cm
Боја : А/Б/В/Д
Текстура : Мека

Бренд Име:
ALLBLUE
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
Скуша-1
категорија:
Лажни Намамат
Позиција:
Океански Брод Риболов
Должина:
28cm
Бои:
4 бои
Текстура:
Мека

Им се допаѓа и на купувачите..