• Продажбата
  • Ново
8pcs/4 многу Бои Minnow Риболов Намамат 14.5 cm 18g Пластични Тешко Риболов Wobblers 3D Риба Очи и Вештачки Мамки Crankbait златни рипки
zoom_in

8pcs/4 многу Бои Minnow Риболов Намамат 14.5 cm 18g Пластични Тешко Риболов Wobblers 3D Риба Очи и Вештачки Мамки Crankbait златни рипки

DEN 535.00 713.28

Износ
check Во продавницата.


Опис на производот број на Модел : MI008 Големина : 14.5 cm 18g Материјал : ABS Пластика Боја : 4 Бои како Квалитет на слика : 8 Pcs/многу Кука : 2# Висока Јаглероден Челик Treble Кука Пакет : Opp Вреќа
Производ Слики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
MI008
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Должина:
14.5cm
Тежина:
18g
боја:
4 БОИ, КАКО СЛИК
Кука големина:
2# висока јаглероден челик Treble кука
Материјал:
ABS Пластика
Qunatity:
8 компјутери
Нуркање длабочина:
0.6-2m

Им се допаѓа и на купувачите..