• Продажбата
  • Ново
Toppory 95CM X 46CM Мала Крпа Unhooking Мат за Риболов на Крап Количка за Риба Заштита
zoom_in

Toppory 95CM X 46CM Мала Крпа Unhooking Мат за Риболов на Крап Количка за Риба Заштита

DEN 919.00 1068.96

Износ
check Во продавницата.


започнете
крајот 95 CM X 46 CM Мала Крпа Unhooking Мат за Риболов на Крап Количка за Риба Заштита
Мала Количка Unhooking Мат за Риболов на Крап, Заштита на Риба од вода
Големина : 95cm должина(одвиваат), 46cm широк, дебелина околу 1.5 cm
боја : армија зелена
1 PCS

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
TL098
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
крапот мамка
Бренд Име:
Toppory
Објектот:
Крапот Риболов Unhook Мат
боја:
Армијата Зелената Боја

Им се допаѓа и на купувачите..