• Продажбата
  • Ново
1PCS Молив Crankbait Тешко Мамка Тесни Wobble Jerkbait Висок Квалитет 15g 80mm Риболов Намамат Swimbait
zoom_in

1PCS Молив Crankbait Тешко Мамка Тесни Wobble Jerkbait Висок Квалитет 15g 80mm Риболов Намамат Swimbait

DEN 99.00 123.84

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Карактеристики : Материјал : АБС Боја : 5colors Кука : 2 treble куки Објект Должина : 8cm/3.14 ВО Објектот Тежина : 15g/0.53 ОЗ Пакет Листа : 1 * Намамат

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
DOSECCA
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат

Им се допаѓа и на купувачите..