• Продажбата
  • Ново
20Pcs/многу 10cm 1.1 g Мека Мамка Црви риболов намами со солена мирисот Топла Риболов Takcle Копачка Вештачки Мами Стоножка Мами ФА-348
zoom_in

20Pcs/многу 10cm 1.1 g Мека Мамка Црви риболов намами со солена мирисот Топла Риболов Takcle Копачка Вештачки Мами Стоножка Мами ФА-348

DEN 77.00 95.52

Износ
check Во продавницата.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 20 Pcs/Многу 10cm 1.1 g Мека Мамка Црви риболов намами со солена мирисот Топла Риболов Takcle Копачка Вештачки Мами Стоножка Мами ФА-348 Опис : 100% сосема нов и висок квалитет создаваат живот-како пливање на дејствија во вода, Непречено и брзо нуркачка акција Светли бои за да привлечат големи риби Лесен за употреба поради правилна комбинација на тетеравење и валање. Тоа е исто така лесно да го новак Количина : 20pc Спецификација : Тежина : 1.1 g Должина : 10cm Боја : Како на сликата show Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 20 X Риболов Намамат мамка забелешка : за Производот торби биле официјално заменети
Цел Известување
Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка.
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
Гаранција :
1.Сите предмети немаат причина да се вратат! Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени.
2.За погрешно-испраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат сите
вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
ФА-348
Бренд Име:
WDAIREN
Тежина:
1.1 g
Должина:
10cm
боја:
6 бои
Количина:
20pcs / многу

Им се допаѓа и на купувачите..