• Продажбата
  • Ново
Топла Продажба Nunatak Унисекс Риболов Торба Мулти-функционални тактички торба Виси торба џебови Кампување возење на отворено литургија
zoom_in

Топла Продажба Nunatak Унисекс Риболов Торба Мулти-функционални тактички торба Виси торба џебови Кампување возење на отворено литургија

DEN 722.00 1363.20

Износ
check Во продавницата.

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница. Никогаш не сум имал таква ниска цена, Не пропуштајте ја последната Можност ! Пакување листа : мулти-цел торба

Употреба:
Мулти-Цел
Слоеви:
3-Слој
Со Решетката или Не:
No
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
nunatak
Број На Модел На:
ZFHWB010023
отворен проект:
sniggle
Употреба:
Мулти-Цел
боја:
како на слика

Им се допаѓа и на купувачите..