• Продажбата
  • Ново
Злато дното gloden жолта шие на камења,ААА Кристално Стакло сателитски форма лабава rhinestones,DIY облека додатоци 20pcs/торба
zoom_in

Злато дното gloden жолта шие на камења,ААА Кристално Стакло сателитски форма лабава rhinestones,DIY облека додатоци 20pcs/торба

DEN 140.00 212.64

Износ
check Во продавницата.


(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)
Златно жолта тркалезна форма злато база да се Шие на кристал
Големина : 10мм 20pcs/12mm 20pcs/14mm 20pcs/ 16mm 20pcs
Употреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.
Материјал : кристално стакло, на дното на злато позлатен, со ноктот поддршка
Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи. Сите наши стоки се бесплатни. Поради оскудните профит , Обично помалку од $ 5 коса Кина Пост Обичен Мал Пакет , логистика информации не е следење . Повеќе од $ 5 испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) или send e Packet . Логистика следење на информации,се Надевам дека поголемиот дел од купувачите се разбере. Умот кој е внимателно да се пука . (Ако сите пакети се изгубени или одложи, ние имаме целосна наплата, немојте да се грижите)
[физичка слика]
Вид на снимање, поради камерата и светлината, итн. таму е малку боја, професионалци кои внимателно шут
златна дното Повеќе Боја Купи Линк
Сребро дното Повеќе Боја Купи Линк

боја:
10мм 20pcs, 12mm 20pcs, 14mm 20pcs, 16mm 20pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Број На Модел На:
SWRJ019
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
Обликот:
Satellite
Материјал:
ААА+ Кристално Стакло
Употреба:
Фустан,Чевли,Чанти,Облека,DIY Декорација
Техника:
да се шие на
База на боја:
Golden
Големина:
10mm 12mm 14mm 16mm

Им се допаѓа и на купувачите..