• Продажбата
  • Ново
Бесплатен превозот!Злато дното розова круг Кристално Стакло се шие на камења,сателитска форма лабава ноктот rhinestones DIY облека додатоци
zoom_in

Бесплатен превозот!Злато дното розова круг Кристално Стакло се шие на камења,сателитска форма лабава ноктот rhinestones DIY облека додатоци

DEN 148.00 223.68

Износ
check Во продавницата.


(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)
Пинк тркалезна форма злато база да се Шие на кристал
Големина : 10мм 20pcs/12mm 20pcs/14mm 20pcs/ 16mm 20pcs
Употреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.
Материјал : кристално стакло, на дното на злато позлатен, со ноктот поддршка
Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи. Сите наши стоки се бесплатни. Поради оскудните профит , Обично помалку од $ 5 коса Кина Пост Обичен Мал Пакет , логистика информации не е следење . Повеќе од $ 5 испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) или send e Packet . Логистика следење на информации,се Надевам дека поголемиот дел од купувачите се разбере. Умот кој е внимателно да се пука . (Ако сите пакети се изгубени или одложи, ние имаме целосна наплата, немојте да се грижите)
[физичка слика]
Вид на снимање, поради камерата и светлината, итн. таму е малку боја, професионалци кои внимателно шут
златна дното Повеќе Боја Купи Линк
Сребро дното Повеќе Боја Купи Линк

боја:
10мм 20pcs, 12mm 20pcs, 14mm 20pcs, 16mm 20pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
SWRJ09
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
Обликот:
Satellite
Материјал:
ААА+ Кристално Стакло
Употреба:
Фустан,Чевли,Чанти,Облека,DIY Декорација
Техника:
да се шие на
База на боја:
Golden
Големина:
10mm 12mm 14mm 16mm

Им се допаѓа и на купувачите..