• Ново
15mm бела ѕвезда Бисер Синџир за Шиење Скратува Торта Декорација LZ190
zoom_in

15mm бела ѕвезда Бисер Синџир за Шиење Скратува Торта Декорација LZ190

DEN 143.52

Износ
check Во продавницата.

15mm бела ѕвезда Бисер Синџир за Шиење Скратува Торта Декорација LZ190
Материјал : човек направени бисер Количина : 10 / 5 / 1 Двор
Целиот Синџир Ширина : 15mm
Плаќање
1. Можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер, најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете од себе. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажан од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
4. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата alipay тука.
5. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот
1.Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата, ве Молиме проверете со вашиот локален поштата ако тие брод од врата до врата.
3. Ние обезбедуваме Кина Пост Воздух mail за превозот метод, времето за испорака зависи од дестинација. Во редок случај, и строго обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго. Ве молиме да бидете трпеливи.
4.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.Нормално, тоа трае 18-35 работни дена за пристигнување со авион Пошта, и се 8-12 дена од Express.

боја:
1 двор, 5 метри, 10 Јарди
Тип На Производ:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Ѕвезда
Број На Модел На:
бисер синџир
Големина:
15mm
Материјал:
acryl
Материјал:
ABS Пластика
is_customized:
Yes
боја:
Бела
Употреба:
Помине Уметност
Техника:
Шие-На

Им се допаѓа и на купувачите..