• Продажбата
  • Ново
10yards 3cm ширина Облека стакло Rhinestones да се Шие на Кроења Булчински венчаница Декорација кристално Сребро трим Додатоци
zoom_in

10yards 3cm ширина Облека стакло Rhinestones да се Шие на Кроења Булчински венчаница Декорација кристално Сребро трим Додатоци

DEN 3213.00 3382.08

Износ
check Во продавницата.


Информации за производот
ТОЧКА НЕ :
HF-3049
Материјал :
Кристал
Ширина :
3 см
Пакување :
10 јарди
Боја :
Јасно кристал
Позлата боја :
Сребро.
Употреба : Венчаница Вечер Фустан Појас Облека

боја:
Сребро, Злато, злато се Зголеми, Хематит
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Обликот:
овална
Големина:
10 yards
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Број На Модел На:
HF-3049
Бренд Име:
CUIER
Материјал:
Стакло
Тип На Производ:
Кристал Закрпи Applique
Пакување:
10 јарди
боја:
Јасно
Позлата Боја:
Сребро.
Материјал:
Стакло
Употреба:
Свадба фустан Појас, Sash, Hairband,Облека, Додатоци
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнината / Партија / Катира/ Подарок
Ширина:
3 cm

Им се допаѓа и на купувачите..