• Продажбата
  • Ново
YANRUO #3254 Сите Големини Hyacinth Дијамант Лист Рамен Грб да се Шие На Камења Strass Шиење Кристал Кристал За Занаети
zoom_in

YANRUO 3254 Сите Големини Hyacinth Дијамант Лист Рамен Грб да се Шие На Камења Strass Шиење Кристал Кристал За Занаети

DEN 1347.00 1496.64

Износ
check Во продавницата.


YANRUO #3254 Сите Големини Hyacinth Дијамант Лист Рамен Грб да се Шие На Камења Strass Шиење Кристал Кристал За Занаети
Кристал се шие на кристал.W e ви понуди пристап до целата колекција на највисок квалитет кристално embellishments,тие се губат кристал елементи кои може да се користи на чанти,облека,чевли, и други додатоци,ние, исто така, може да направите поинаква форма.
Објект : Да Се Шие На Кристал
Боја : Hyacinth
Големина на : 9*20 14*30мм
Материјал : Стакло, Кристал
Испорака : DHL,UPS-от,EMS,Fed Ex,ТНТ,ПАТАРИНА,итн.
Производот Се Покаже :

боја:
Hyacinth
Големина:
9X20mm 96Pcs, 14X30mm 48Pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
лист
Бренд Име:
YANRUO
Материјал:
Кристално
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Број На Модел На:
3254
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
боја:
Hyacinth
Тип:
Strass Кристал Камен
Кристал се Шие на Користи Како:
Чевли Додатоци,Облека, Декорација,Облека, Додатоци
посебни:
Flatback Со Две Дупки
Користат За:
Жена Чевли,Свадба, Свадба Фустани,Вечерни Фустани,Чанти,Накит
Материјал:
кристално стакло
Големина:
9*20,14*30mm

Им се допаѓа и на купувачите..