• Продажбата
  • Ново
За Хонда Фит џез 2014 2015 2017 Врвен квалитет Автомобил тело Стил Гас/Гориво/Масло во резервоарот Покрие Капа држи светилка рамка трим 1
zoom_in

За Хонда Фит џез 2014 2015 2017 Врвен квалитет Автомобил тело Стил Гас/Гориво/Масло во резервоарот Покрие Капа држи светилка рамка трим 1

DEN 941.00 1057.44

Износ
check Во продавницата.


Тип На Објект:
Резервоарот Опфаќа
Објектот Тежина:
0.24kg
Објектот Висина:
1cm
Модел Година:
2014-2017
Бренд Име:
Xodouhi
Објектот Ширина:
1cm
Име На Модел:
KIGFW03582
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
abs хром
Специјални Функции:
Декорација, заштита и безбедност
Објектот Должина:
1cm

Им се допаѓа и на купувачите..