• Продажбата
  • Ново
PIC12F1822-I/P PIC12F1822 12F1822 8Pin Флеш MCU со nanoWatt XLP Технологија DIP8_300MIL
zoom_in

PIC12F1822-I/P PIC12F1822 12F1822 8Pin Флеш MCU со nanoWatt XLP Технологија DIP8_300MIL

DEN 253.00 280.80

Износ
check Во продавницата.


Нашата компанија се дистрибутери на електронски компоненти за 20 години .Ако ви требаат повеќе електронски компоненти,ве молиме контактирајте го saler или оставете порака.

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард

Им се допаѓа и на купувачите..