• Продажбата
  • Ново
20PCS PS2501-1 DIP4 PS2501 НАТОПИ нови и оригинални бесплатен превозот
zoom_in

20PCS PS2501-1 DIP4 PS2501 НАТОПИ нови и оригинални бесплатен превозот

DEN 57.00 61.44

Износ
check Во продавницата.


Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
is_customized:
Yes
Теорија:
Стандард
Тип На Единица:
многу (20 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
13cm x 11cm x 4cm (5.12in x 4.33in x 1.57in)

Им се допаѓа и на купувачите..