• Продажбата
  • Ново
DN40mm PEX-al-pex reamer за Пластична цевка r, ppr Т-Calibrator за цевки, Сечење и Формирање рака Алатки reamer
zoom_in

DN40mm PEX-al-pex reamer за Пластична цевка r, ppr Т-Calibrator за цевки, Сечење и Формирање рака Алатки reamer

DEN 903.00 950.40

Износ
check Во продавницата.


започнете
крајот
DN40mm PEX-al-pex reamer за Пластична цевка r, ppr Т-Calibrator за цевки, Сечење и Формирање рака Алатки reamer
Продавница оглас :
Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот
гаранција, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!
Prouducts детали :
За слика : сите наши производи се за мојата оригинална фотографија, бидејќи на разликата на светлината и секој електрофореза слој пигмент боја разлика предизвикан од проблем припаѓа на нормални ситуација, ве молиме клиенти разбирање, ние се купи е поевтино да се користи ножици, бојата е само второ, во исто време, ние и ветуваме на лажни на компензира десет! Украдени бројка ќе се испита!
Добар квалитет на 40mm целиот круг на рака reamer за pex-al-pex цевка или Пластична цевка Т-CALIBRATOR Водовод Алатки алуминиумски цевки, со reamer заокружување уред за пластични цевки PE цевка PPR цевки проширувач
Поле на примена : 40mm PPR цевки пластични цевки PE цевки и други пластични цевки
Спецификација : 40mm
Боја : Црна или Црвена
Производ предност :
Легиран челик , ексклузивни обичај, надворешната трговија, продажба, силна и добра, двојна намена, може да го целиот круг и chamfer!
За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат!
За нас :
Бизнис Тип :
Производител
Главни Производи :
цевка машина,цевки заварување машина,притисок тест пумпа водоводџија алатки итн.
Локација :
Жеџијанг, Кина (Копно)
Година Утврди :
2003 година
Година започнете извоз :
2006 година
Број На Вработени :
50 - 100 Луѓе
Вкупниот Годишен Обем На Продажба :
САД$5 Милиони
Главните Пазари :
Источна Европа, Јужна Америка, Западна Европа, Среден Исток, Океанија
Производ Сертификати :
CE,CE,ПОТВРДАТА ЗА РЕГИСТРАЦИЈА,
Zhuji Град Diankou Shenghai Електрони Метали Фабрика се наоѓа во Жеџијанг во Кина, е претпријатие за производство, специјализирани во гасоводот алатки, цевки, секачи, цевки заварување машини, цевката од пушката заварување машини, водоводни цевки и фитинзи, ладење алатки и други хардвер алатки со напредно производство на опрема и технологија.

Тип:
Рака Reamer
Број На Модел На:
Ј-1233
Материјал:
Легиран челик
Бренд Име:
JIANHUA
боја:
Golden
Тежина:
0.5kg
Тип:
pex-al-pex reamer Calibrator
Употреба:
Водовод алатки
Големина на:
40mm
Сечилото:
Легиран челик
Се справи со:
ABS( Инженерство пластична рачка)
Нам:
pex-al-pex reamer Calibrator
Потекло:
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..