• Продажбата
  • Ново
Бесплатен превозот DN 40mm Пластична цевка reamer, Т-Calibrator за цевки, Сечење и Формирање рака Алатки reamer за pex-al-pex цевка
zoom_in

Бесплатен превозот DN 40mm Пластична цевка reamer, Т-Calibrator за цевки, Сечење и Формирање рака Алатки reamer за pex-al-pex цевка

DEN 1404.00 1478.40

Износ
check Во продавницата.


започнете
крајот
Бесплатен превозот DN 40mm Пластична цевка reamer, Т-Calibrator за цевки, Сечење и Формирање рака Алатки reamer за pex-al-pex цевка
Продавница оглас :
Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот
гаранција, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!
Prouducts детали :
За слика : сите наши производи се за мојата оригинална фотографија, бидејќи на разликата на светлината и секој електрофореза слој пигмент боја разлика предизвикан од проблем припаѓа на нормални ситуација, ве молиме клиенти разбирање, ние се купи е поевтино да се користи ножици, бојата е само второ, во исто време, ние и ветуваме на лажни на компензира десет! Украдени бројка ќе се испита!
Добар квалитет на 40mm целиот круг на рака reamer за pex-al-pex цевка или Пластична цевка Т-CALIBRATOR Водовод Алатки алуминиумски цевки, со reamer заокружување уред за пластични цевки PE цевка PPR цевки проширувач
Поле на примена : 40mm PPR цевки пластични цевки PE цевки и други пластични цевки
Спецификација : 40mm
Боја : Црна или Црвена
Производ предност :
Легиран челик , ексклузивни обичај, надворешната трговија, продажба, силна и добра, двојна намена, може да го целиот круг и chamfer!
За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат!
За нас :
Бизнис Тип :
Производител
Главни Производи :
цевка машина,цевки заварување машина,притисок тест пумпа водоводџија алатки итн.

Тип:
Рака Reamer
Број На Модел На:
Ј-1233
Материјал:
Легиран челик
Бренд Име:
JIANHUA
боја:
Golden
Тежина:
0.5kg
Тип:
pex-al-pex reamer Calibrator
Употреба:
Водовод алатки
Големина на:
40mm
Сечилото:
Легиран челик
Се справи со:
ABS( Инженерство пластична рачка)
Нам:
pex-al-pex reamer Calibrator
Потекло:
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..