• Ново
4Pieces Силикони Палецот Стап Зафат Капи Joypad Аналогни Џојстик Покрие Случај За Nintend Switch НС Контролори Радост-Един ThumbStick
zoom_in

4Pieces Силикони Палецот Стап Зафат Капи Joypad Аналогни Џојстик Покрие Случај За Nintend Switch НС Контролори Радост-Един ThumbStick

DEN 76.32

Износ
check Во продавницата.


Опис :
Dot моделот, додадете удобност да се игра и да прсти од лизгање. Компатибилен за НС Радост-Един контролори. Пакетот вклучува : 4pcs Палецот Зафат Капи
= = = = = = = = Вашето Задоволство, Нашите Извршување= = = = = =
1. Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард,ет.
2. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ . Водечки Трети Лица Онлајн Плаќање Платформа, Тоа Е Брзо, Безбедно И Лесно Да Се Користи. · Кога Направи Плаќање Од Страна На Зачувам, Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка. · Парите Се Објавени За Нас Откако Ќе Се Потврди Испорака. · Ако не Можете Да се Исходот По Ставање Ред, ве Молиме Почекајте Неколку Минути И обидете се Повторно Плаќања. · Плаќањето Мора Да Се Заврши Во Рок Од 3 Дена Или Вашата Цел Ќе Се Затвори.
1. Во светот Превозот, Освен Некои Земји И APO/FPO. Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-7 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата .
2. Ве Молиме Да Ми Кажете На Вашата Моментална Адреса По Вашата Исплата Во Рок Од 1-2 Дена; Во Спротивно, Ние Ќе Брод Вашата Објектот Врз Основа На Вашиот Зачувам Адреса, Така Бидете Сигурни Дека Тоа Е Точно.
3. Пред Да Нарачате Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Да Потврдите Вашиот Склопот На Испорака Метод. Нормално, Тоа Трае 7-30 Дена За Пристигнување Со Авион Mail, Некои Земји Може Да Трае Подолго, Како Руски, Бразил. И Трае 3-10 Дена Од Express.
4. Понекогаш Тоа Ќе Биде Подолго Поради Лошите Временски Услови, Губење На Време Во Царинската Царинење. Ние Не Сме Одговорни За Тие Причини. На Тој Начин Ве Молиме Почекајте Трпеливо Кога Не Го Добиете Вашиот Објект На Време.

Со USB:
NO
Nintendo Модел:
Nintendo Префрлате
Бренд Име:
KomoKe
is_customized:
NO
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Број На Модел На:
Палецот се Држиме Костец Капа Gamepad Џојстик Капи за НС Контролер

Им се допаѓа и на купувачите..