• Ново
Taekwondo облека Возрасни долг Ракав Мажите И Жените Taekwondo Облека, бела и црна
zoom_in

Taekwondo облека Возрасни долг Ракав Мажите И Жените Taekwondo Облека, бела и црна

DEN 2735.52

Износ
check Во продавницата.


1.Ние може да се направи облека&панталони (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)
2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги
3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ви дадам мој предлог.
4.ние сме вашиот приватен казанџии.
5.Ако не можете да се одлучите големината ,можете да ми даде вашата висина и тежина ,јас ќе укажуваат на тоа право големина за вас.
МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :
Образец за заштита на кодот на Шаблон заштита код Дефиниција заштита кодот

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Памук,Rayon
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Дише
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
Tkd013
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Спорт Тип:
Боречки Вештини
Тип На Објект:
Се поставува

Им се допаѓа и на купувачите..