• Продажбата
  • Ново
Tidog корејски машка рака фатени рака торба спојки торба
zoom_in

Tidog корејски машка рака фатени рака торба спојки торба

DEN 930.00 1824.00

Износ
check Во продавницата.


ОПИС : МАТЕРИЈАЛ : СТП ГОЛЕМИНА : ШИРОК : 30 CM ;МАКСИМАЛНА : 23 CM ;ДЕБЕЛИ : 2 CM ТЕЖИНА : 0.3 KG
Детали за да се додаде тука.

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Бренд Име:
Tidog
Чанти Тип:
Ден Канџите
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Обликот:
Размавта
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Големина:
In the
Применливи објект:
младите
Стил:
спојката торба
Торба начин:
рака
Материјал Технологија:
мека површина
Подигнете тип:
За утовар и истовар се справи со
Затвори режим:
Патент
Вреќи и кеси:
Во внатрешноста на чантата
Моден Елемент:
конец за шиење
Шема:
Чиста Боја

Им се допаѓа и на купувачите..