• Продажбата
  • Ново
Мулти-Користете Св Гориво Трансфер Пумпа за Полнење Гориво Масло, Бензин, Дизел Прирачник Св Вшмукување за Автомобил Камион
zoom_in

Мулти-Користете Св Гориво Трансфер Пумпа за Полнење Гориво Масло, Бензин, Дизел Прирачник Св Вшмукување за Автомобил Камион

DEN 770.00 810.24

Износ
check Во продавницата.


Мулти-Користете Св Гориво Трансфер Пумпа Комплет (за Нафта и Гас Течности)
Опис
Оваа повеќенаменска мулти - користете пумпа работи за инфлација и за течни трансфер. Тоа вклучува доза и испуштање трансфер систем што ги прави пумпа идеален за масло промени и исцрпувања бензин. Тоа, исто така, работи како воздушна пумпа за инфлацијата на играчки, воздух душеци и многу повеќе.
Се користи за пренос на течности, да ги отстраните со вода, промена на масло и св гас
Брзо и лесно трансфери било течност
Безбедно пренесување штетни течности
Мулти употреба св пумпа за трансфер на повеќето течности и пумпи воздух за inflatables (спортски топки, bech играчки) св гас, нафта и сл.
Пренос на течности брзо
Пумпи воздух или било каква течност
Доза и испуштање трансфер систем
Материјал : Пластика
Црево Должина : Околу. 130cm
Контролната Шипка Цевка Должина : Околу. 130cm
Inflator : 200 кубика
Стапка на Проток : 10 L/ми
Св пумпа за автомобил
Боја : црвена+црна
На цевки со дијаметар : 8mm
Спецификации :
Боја : Црвена
Материјал : Пластика
Морон Пумпа Капацитет : 200cc
Масло Цевка Внатрешен Дијаметар : 10мм
Масло Цевка со Надворешен Дијаметар : 14mm
Цевка Должина : Околу. 1.3 m
Пакетот вклучува :
1 x Пумпа Алатка за Полнење
Мулти-Користете Св Гориво Трансфер Пумпа Комплет (за Нафта и Гас Течности)

Објектот Должина:
12cm
Електронски:
No
Тип На Објект:
Други
Материјал Тип:
Пластични
Хардвер Верзија:
Св Трансфер Пумпа За Полнење
Верзија На Софтвер:
Св Трансфер Пумпа За Полнење
Објектот Висина:
8cm
Бренд Име:
lansl
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
Св Трансфер Пумпа За Полнење
Објектот Ширина:
35cm
режим:
Св Трансфер Пумпа За Полнење
Гаранција:
3 месеци
Материјал Тип:
Пластични
Масло Цевка Внатрешен Дијаметар:
10мм
упатство:
Yes
автоматски:
No
Пренос на течности:
Брзо
пумпи воздух:
Yes
Пумпи течности:
Yes
Пакет:
Блистер

Им се допаѓа и на купувачите..