• Продажбата
  • Ново
Z-Тактички И/PRC152 Радио Комуницираат Случај Airsoft Елемент Z020 за Wargame Cosplay Макбаскет Воена Харис Атарот
zoom_in

Z-Тактички И/PRC152 Радио Комуницираат Случај Airsoft Елемент Z020 за Wargame Cosplay Макбаскет Воена Харис Атарот

DEN 963.00 1132.80

Износ
check Во продавницата.


Z-Тактички PRC152 Militares Радио Comunicador
2-начин на радио можат да бидат опремени внатре
Внатрешни Димензии : прибл. 65 W x 200 H x 28 D mm )
Отстранлив атарот конектор за слушалки ви овозможува да вклучите слушалките за да се користат со радио внатре
Материјал : пластика, Најлон
Тежина : 400g
Answer : ___________________________ Note : Само лажна, не функционира!!!
Производ Собранието дијаграм
Битка :
DIY Wakie Токи внатре :
Линкот за Z021 :
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
ИСПОРАКА :
1.Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите број на налози секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса, кога ќе напишете на Али-експрес ,доколку сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
3.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
ПОВРАТНИ информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.

Тип:
Слушалки
Бренд Име:
елемент airsoft
Тип:
Z020
Фреквентен Опсег:
зависи од радио
Место на Orgin:
Z тактички
Радио comunicador двонасочна радио:
Двонасочна Радио
PTT Кабелски Приклучок:
за радио слушалка
Радио Comunicador Случај :
prc 152
користат за:
Tacitcal слушалки/airsoft/макбаскет/CS/воена

Им се допаѓа и на купувачите..