• Продажбата
  • Ново
USB Полнач за Полнење Енергија Кабел Кабелот за Nintendo За НСД GBA СП / Нова 3DS XL За 3DS 2DS За NDSi За Ds XL LL
zoom_in

USB Полнач за Полнење Енергија Кабел Кабелот за Nintendo За НСД GBA СП / Нова 3DS XL За 3DS 2DS За NDSi За Ds XL LL

DEN 41.00 50.88

Износ
check Во продавницата.


За купувачите :
1. Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !
2. Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 - 7 работни дена
( Освен за посебни случаи )
3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.
4. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас !

Бренд Име:
YuXi
Nintendo Модел:
Nintendo Двоен Екран,Nintendo 3DS,Момче Однапред СП
Број На Модел На:
yx-204 yx-205
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo

Им се допаѓа и на купувачите..