• Продажбата
  • Ново
Пеперутка корејски Мода Коса Додатоци Hairpin Hairclips Круг Кристал Кристал Коса Клип Barrette За Жените косата костец
zoom_in

Пеперутка корејски Мода Коса Додатоци Hairpin Hairclips Круг Кристал Кристал Коса Клип Barrette За Жените косата костец

DEN 108.00 127.20

Износ
check Во продавницата.


Се топло добредојдени за да го видите нашето тело накит.Ви благодариме!
Ние сме специјализирани во производство на телото накит повеќе од 10 години во Кина.Вклучувајќи стомак прстени,брадавица прстени,јазикот пирсинг,веѓа пирсинг,labert и усна пирсинг,носот прстен,итн.Тие се многу популарни со нашите клиенти и се добие висока оценува,се надевам исто така може да се задоволат вашите барања.
Телото Пирсинг Накит,Обратна Стомак Прстен,Папокот Прстен,Папокот Прстен Плаќање T/T,Western Union,Money Gram. Пакување, 1pc/oppbag.Ние ќе го вметнете пена во кутии за да се избегне оштетување за време на транзитот. Пратката Бесплатен превозот од кина пост воздух mail.Производи ќе бидат испорачани во рок од 2 работен ден по приемот на плаќање.Ќе ја прими стоката од 15 дена до 40 дена.Други превозот компанија може да се смета ако им треба итно,како што курирската служба DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS. Повратни информации
Pls ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка ако сте satisified со нашите предмети и услуги.Ако не,pls се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас на нашата прв пат.
ви благодариме за вашето време и добредојде на тука повторно.Имаат добар ден!

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Инсекти
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
F0093
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
congliang
Тип:
Barrettes

Им се допаѓа и на купувачите..