• Продажбата
  • Ново
Homtom HT27/Doogee Пука 2/ Снимајте/ Y6 Y6C/ X9 Pro/X9 Мини Двоен слој Микрофибер Кожа Телефон ракав торба Покрие Торбичка Случаи
zoom_in

Homtom HT27/Doogee Пука 2/ Снимајте/ Y6 Y6C/ X9 Pro/X9 Мини Двоен слој Микрофибер Кожа Телефон ракав торба Покрие Торбичка Случаи

DEN 216.00 239.52

Износ
check Во продавницата.


Компатибилен : За Homtom HT27/Doogee Пука 2/ Снимајте/ Y6 Y6 C/ X9 Pro/Мини X9

Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава. Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме.
Производ детали
1.Оваа торбичка направен од висок квалитет на микрофибер , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна .
3.внатре , тоа е не-плетени влакна , кои се многу меки и нема да исчезнат , сите круг заштита за вашиот телефон !
Ве молиме Имајте предвид дека овој производ може да го користат само голи телефон
Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

Материјал:
Homtom HT27, Doogee Пука 2, Doogee Пука, Doogee Y6 Y6C, Doogee X9 Про, Doogee X9 Мини
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
За Homtom HT27/Doogee Пука 2/ Снимајте/ Y6 Y6C/ X9 Pro/Мини X9

Им се допаѓа и на купувачите..