• Продажбата
  • Ново
Црвена И Црна Гума Мотоцикл Gripper Мек Зафат Седиште Покрие Мото Дел За CR125 CR250 1994 1995 1996 94 95 96 Бесплатен Превозот
zoom_in

Црвена И Црна Гума Мотоцикл Gripper Мек Зафат Седиште Покрие Мото Дел За CR125 CR250 1994 1995 1996 94 95 96 Бесплатен Превозот

DEN 1403.00 1631.52

Износ
check Во продавницата.


2097
2104
Седиштето Маска
100% Сосема Нов
Боја : Како на сликата
Материјал : Гума
Издржливи двојно stitched гумени материјал.
Спецификација : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет. Р eminder : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата.
Одговара :
CR125/250 1994-1996
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
20170401-3
Објектот Тежина:
0.44kg
Материјал Тип:
Гума И Винил

Им се допаѓа и на купувачите..