• Продажбата
  • Ново
Модни Луксузни Розово Злато Огледало Случаи За LG G6 Alumimum Метална Рамка школка Задниот Поклопец за LG G 6 LGG6 5.7
zoom_in

Модни Луксузни Розово Злато Огледало Случаи За LG G6 Alumimum Метална Рамка школка Задниот Поклопец за LG G 6 LGG6 5.7

DEN 141.00 156.00

Износ
check Во продавницата.


Карактеристики : 100% Сосема нов висок квалитет Лесно да се инсталира.Не алатките кои се потребни. Го штити телефонот од влијанието и прашина штета. Направени од високо квалитетни Alumimum Метал материјал ви Даде СОСЕМА НОВ ИЗГЛЕД! Пакет се Вклучени : 1 X Случај на Превозот : -Бесплатен превозот во светот е на располагање! Нарачки се испраќаат within3-4 работни дена по плаќање избришани. -Брод од страна на Хонгконг Пост или Кина Пост. Под нормални околности, international shipping зема околу 7-16 работни дена. -Се комбинираат Превозот е понуден за овој производ. Плаќање : -Постојат многу методи за плаќање на располагање на како Зачувам, кредитни картички, во реално-време s, офлајн плаќање (s и ). -Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Политика на враќање : -Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. -И треба да плаќаат дополнителни такси превозот настанати (вклучува враќање превозот надомест и ја такса) и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации : -Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Задоволството на клиентите : -ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.

Големина:
For LG G6
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
LG
Мало Пакет:
No
Тип:
Случај
Бренд Име:
Kcatoon

Им се допаѓа и на купувачите..