• Продажбата
  • Ново
4 парчиња Автомобил од Нерѓосувачки Челик, Нафта Печат Шрафцигер Занает Хоби Авто Мали Делови O-Ring Печат Смена Кука демонтажа Алатка Колекции
zoom_in

4 парчиња Автомобил од Нерѓосувачки Челик, Нафта Печат Шрафцигер Занает Хоби Авто Мали Делови O-Ring Печат Смена Кука демонтажа Алатка Колекции

DEN 360.00 378.72

Износ
check Во продавницата.

Автомобил Нафта Печат отстранување алатка за Нафта печат шрафцигер сет за во автомобил мали делови отстранување алатка О-Прстен Печат Смена Занает Хоби Алатка Автомобил Нафта Печат Завртка Возачот Опис на Производот Автомобил Нафта Печат отстранување алатка /печат демонтажа алатка за полнење / кука фоки, печат отстранување алатка Може да се отстрани масло печати без било каква штета за другиот автомобил нафта печат делови Пакување Оглас : 1)4pcs/многу Нафта печат шрафцигер

Електронски:
No
Тип На Објект:
Други
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
5cm
Напон:
50V
Материјал Тип:
Челик
Бренд Име:
Kawish
Име На Модел:
KA09
Објектот Должина:
24cm
Верзија На Софтвер:
V2.0
Објектот Тежина:
0.2kg
Хардвер Верзија:
V2.0
Специјални Функции:
кабел
Функција:
Автомобил Нафта Печат Шрафцигер Отстранување Алатка

Им се допаѓа и на купувачите..