• Продажбата
  • Ново
Ретро Скара Дијамант Страна Планината Светлата Покрие Маска За Харли Хонда Kawasaki Suzuki Јамаха Кафе Racer Старата Школа Плувка Гроздобер
zoom_in

Ретро Скара Дијамант Страна Планината Светлата Покрие Маска За Харли Хонда Kawasaki Suzuki Јамаха Кафе Racer Старата Школа Плувка Гроздобер

DEN 733.00 815.04

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : Количина : едно парче Состојба : Brand New Боја : Црна Димензии : како галерија слика се прикажани 16cm ( 6.4") во дијаметар Функција голема потрага за вашиот светлата и, исто така може да се користи за да се заштити вашите предни светла стаклена леќа . Fitment : Да обичај се вклопуваат повеќето од мотоцикли / cruiser /сламен покрив / плувка /старата школа / кафе racer / било обичај апликација со 16cm (6.4") во дијаметар светла . Ова е резервни дел , за сопствени апликација само , ве молам, проверете го нашиот објект големина за да се обезбеди тоа би можело да се вклопи во вашиот светла .

Wattage:
00
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
MAIZHI

Им се допаѓа и на купувачите..