• Продажбата
  • Ново
2 парчиња/многу Силиконски Гел Против Пролизгување Enhanced Палецот Стап Капи За Префрлање НС NX Радост-Един Контролер Thumbsticks Костец Маска
zoom_in

2 парчиња/многу Силиконски Гел Против Пролизгување Enhanced Палецот Стап Капи За Префрлање НС NX Радост-Един Контролер Thumbsticks Костец Маска

DEN 48.00 60.00

Износ
check Во продавницата.


2 парчиња/многу Силиконски Гел Против Пролизгување Enhanced Палецот Стап Капи За Префрлање НС NX Радост-Един Контролер Thumbsticks Костец Маска
Карактеристики :
1. Дизајн за Nintendo Switch Радост-Един контролер
2. Остварување на висок квалитет со силиконска, сигурно прикачување на Радост-Един контролори
3. Заштитете го вашиот контролер од судрат и scrape
4. Спречи носат & солза и зајакнување на контрола за за Nintendo Switch контролори
( Не вклучуваат Контролер )
Пакетот Вклучува :
2 ПАРЧИЊА Палецот Стап Костец за Префрлање Контролер
Ако вие не може да се плати тука директно, Paypal, Western union, TT се прифатени, pls контактирајте со нас.
Предмети ќе бидат испратени во рок од 3 дена по плаќање потврдена. Aliexpress обично треба 24 часа за да се провери вашиот плаќање.
Ако не сме акции или имаат одредено задоцнување , ќе ве информира однапред. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние ќе се прогласи за вашите производи, како подарок или пониска вредност за да се елиминира или намали вашиот царински даноци. Pls дозволете ми да знам твоите најдобри прогласи вредност, ако треба.
Шпедиција
Проценето време на Испорака
E пакет
5-15 дена
Пост воздух mail
15-35 дена(не се сите земји)
DHL
3-7 дена
UPS-от
3-5 дена
Fedex
3-5 дена
EMS
7-15 дена
П : Зошто да го одберете нас?
Сите наши стоки ќе бидат прегледани пред пратката, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на стоката.

Nintendo Модел:
Nintendo Префрлате
Број На Модел На:
За Да Се Префрлате
Со USB:
No
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Бренд Име:
TECTINTER
is_customized:
No
Име на производ:
Силиконски Против Пролизгување Enhanced Палецот Стап Капи
Одговара:
За Nintendo Радост-Един Контролер
боја:
Црна,Сина,Црвена,Сива
Материјал:
Силикони
Тип:
за Nintendo Switch Контролер Enhanced Костец
Количина:
2 парчиња
Функција:
За да се префрлате палецот стап костец

Им се допаѓа и на купувачите..