• Продажбата
  • Ново
Принцезата Бебе Деца Кристал Круна Headwear Коса Додатоци Еластична Коса Бенд Headband За Бебе Дете Девојки Бесплатен Превозот
zoom_in

Принцезата Бебе Деца Кристал Круна Headwear Коса Додатоци Еластична Коса Бенд Headband За Бебе Дете Девојки Бесплатен Превозот

DEN 58.00 83.04

Износ
check Во продавницата.


Принцезата Бебе Деца Кристал Круна Headwear Коса Додатоци Еластична Коса Бенд Headband
За Младата Деца Девојки Бесплатен Превозот
Опис
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Тип : Бебе Круна Headband
Материјал : Кристално
Боја : Сина/Розова/Сребрена/Злато
Количина : 1 Парче
Големина 5*3cm
Пакет Се Вклучени :
1 x Headband
Моден Шарени Кристал Headband Главата Синџир Жените Повеќе Бои Кристал Еластична Челото Синџир Headband За Подарок US$ 2.69 /парче
НОВА Мода Жените Плетенка Headband Синтетички Влакна Plait Еластична Braids Hairband Челото Тока Headband За Дама на САД$ 1.19 /парче
10 Pcs Мода Жените Метал Кристал Headband Полн Круг Кристал Метал Еластична Headband Hairband Главата Синџир За Жените US$ 14.20 /многу
парчиња / многу
Моден Жените Кристал Злато Остава Headband Грк Гарланд Челото Hairband Главата Синџир Злато Маслиново Филијала на Косата Додаток US$ 2.12 /парче
13 Pcs/многу 13 Бои Капчиња Bowknot Headband Жените Солидна Bowknot Autum/Зима Жените Уво Потоплите Headwrap US$ 37.00 /многу
парчиња / многу
Нова Мода Жените Плетенка Headband Синтетички Влакна Plait Еластична Коса Бенд Плетенки Тока Headband US$ 1.20 /парче
8 Pcs/многу Модни Кристал Цвет Headband Headpieces Жените Кристално Јасно Цвет Еластична Headband Главата Синџири Дама Подарок US$ 16.60 /многу
парчиња / многу
8 Pcs/многу Модни Злато Остава Pendant Главата Синџир Hairpieces Жените Mulitlayer Синџири Кристал Метален Лист Headband Главата Синџири US$ 18.00 /многу
парчиња / многу
1.Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови и бои по ред;
2.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.
1.Ние брод на светот.
2.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;
3.

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
imixlot
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
GA05133/ja
Тип:
Headbands
Метали Тип:
Никој
Тип На Објект:
бебе круна headband
копче:
круна headband
Копчиња:
Headband

Им се допаѓа и на купувачите..